Konkurs na najpiękniejszą Marzannę

Z okazji nadchodzącej wiosny, dyrektor Samorządowego Przedszkola im. J. Tuwima w Nasielsku, Kinga Majchrzak, ogłosiła wewnętrzny Konkurs na najpiękniejszą Marzannę. W rywalizacji wzięły wszystkie grupy przedszkolne.

Każda grupa tworzyła swoją własną, wspólną Marzannę, którą zaprezentowała podczas obchodów powitania wiosny 19 marca 2024 r. Po przedstawieniu przygotowanym przez grupy Pszczółki i Biedronki, wszystkie dzieci wraz ze swoimi Marzannami wyruszyły do miasta na wiosenny marsz. Po powrocie do przedszkola jury długo obradowało nad wyborem tej najpiękniejszej. Ostatecznie laureatami w konkursie zostały oddziały:

I miejsce - Motylki

II miejsce - Krasnoludki

III miejsce - Jeżyki

Marzanny były tak piękne i różnorodne, że komisja konkursowa postanowiła nagrodzić wszystkie grupy.

Gratulujemy wszystkim dzieciom oraz nauczycielkom!